Etihad Airways nabízí možnost si přihodit za sedačky vedle vás

Taky neradi v letadle sedíte vedle neznámých lidí? Přesně s tímto insightem pracovala druhá největší letecká společnost ve Spojených arabských emirátech Etihad Airways. Svým cestujícím se rozhodla nabídnout aukční službu, ve které se mohou ucházet o další místa kolem, aby měli celou řadu pro sebe.

Nový program se jmenuje „Neighbour-free seat“ (sedačky bez sousedů) a při zakoupení letenky si cestující mohou vybrat tři místa v jejich sousedství. Nabídka se musí pohybovat v rozmezí od minimální po maximální cenu za sedačku a pokud vyhrajete, tak 32 před letem dostanete oznámení. Společnost Etihad Airways nezveřejnila očekávanou částku za sedadla, takže je to opravdu podle toho, jak moc lidé jsou ochotni vedle sebe někoho mít. V podstatě se jedná o takový levnější upgrade na sedačku byznys třídy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762