Online průvodce Londýnem se zaměřuje na společensky odpovědné akce

Nová webová stránka GOTiLo se zaměřuje na společensky odpovědné podniky v Londýně, které poskytují návštěvníkům zábavu. Platforma má za cíl přimět uživatele, aby přidávali události a značky, které chtějí dát i něco společnosti. V tuto chvíli se jedná o beta verzi, ale již nyní na webu najdete informace o etických volnočasových aktivitách.

Autoři GOTiLO si totiž uvědomili, že kolem nás jsou podnikatelé, kteří nejen chtějí vydělat peníze, ale dát i něco zpět. Na webu tak najdete například restauraci, která nejen podává výborné jídlo, ale také nabízí jídlo bezdomovcům. Nebo hudební koncert, který daruje část svých výnosů k prospěšné věci. Seznam těchto sociálně zaměřených podniků se bude do budoucna rozrůstat. Cílovou skupinou pak jsou cestovatelé, milovníci přírody, jídla nebo i zvířat, kteří chtějí pomáhat lidem i planetě.

Mileniálové jsou komunitou, která se pohybuje na internetu a ráda se zapojuje do aktivit, které spojují zábavu s něčím dobrým.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762