Vkládejte 3D hologramy do libovolné fotografie

Dobrá zpráva pro fanoušky hvězdných válek – softwarová společnost konečně vydala první aplikaci využívající 3D hologram. Díky ní můžete přidávat hologramy do fotografií. Holografická vrstva aplikace Holo používá volumetrické zobrazování, které bezchybně integruje obraz do jeho prostředí.

Jádrem systému 8i je analytická snímací technologie, která místo předem definovaného obsahu zachycuje reálný svět. Většinou totiž musíte zamířit konkrétní objekty (tvář, zvíře, obraz), abyste odhalili nějaký 3D objekt v prostoru. Zatímco tento software analyzuje prostředí a do něj vkládá holografické objekty.

Už teď se můžeme těšit na hologramy od mediálních gigantů jako jsou Sony Pictures (Spider-man kampaň) a Cosmopolitan. Stačí si stáhnout aplikaci a vyzkoušet si to.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766