Sportovní vesta, která dokáže měřit a analyzovat výkon sportovců

Společnost specializující se na sportovní analýzu Catapults Sports spustila chytrou vestu se zabudovanou GPSkou pro outdoorové sportovce. PLAYERTEK byl navržen speciálně pro krajské a amatérské fotbalové hráče.

Lehká vesta se nosí na horní části těla a v zadní části má zabudované pokročilé GPS spolu s řadou inteligentních senzorů, které bezdrátově přenášejí data do mobilní aplikace. PLAYERTEK umožňuje sportovců různých úrovní sledovat jejich výkon a porovnávat se s ostatními spoluhráči či s profesionálními hráči. Výsledky též mohou sdílet na sociálních sítích. K prodeji jsou dvě verze. Jedna je týmová verze pro fotbalisty, hráče lakrosu, floorbalisty a další outdoorové sportovce. Druhá verze je pro jednotlivce v oblasti fotbalu.

PLAYERTEK měří metriky fyzické výkonnosti hráčů, včetně vzdálenosti, rychlosti, vzdálenosti sprintů, počtu sprintů, nárazů, výkonu hráče, intenzity, spálené kalorie a zatížení. Tato inovativní technologie využívá heat mapy založené na přesných polohových datech GPS, které měří, jak se mění pozice hráče během hry, a umožňuje hráčům a trenérům lépe analyzovat jejich výkony v rámci strategie týmu. Zároveň pomáhá hráčům a trenérům předvídat a optimalizovat výkon, díky čemuž lze také minimalizovat zranění.

PLAYERTEK je k dispozici ke online za 229 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762