Hasbro spustilo předplatné na deskové hry

Společnost Hasbro spustí v létě novou službu. Za 49,99 dolarů si můžete předplatit kvartálně balíček až domů, který bude obsahovat výběr tří různých deskových her. Zákazníci si mohou vybrat mezi dvěma balíčky. Jeden z nich je ideální pro rodinu a druhý je takový „party balíček,“ který mimo jiné obsahuje i hry pro dospělé.

V krabici najdete pouze nově uvedené hry, takže se nemůže stát, že byste dostali něco, co už máte doma. V prvním balíčku pro rodinu bude hra Mask of the Pharaoh, což je hra, která využívá virtuální realitu spolu s mobilní aplikací. Ti, kteří si vyberou balíček pro dospělé, tak dostanou hru Speak Out: Joe Santagato Edition, kde hráči musejí mluvit fráze s náhubkem a ostatní musí hádat, co říkají. Tato hra obsahuje i sexistické výrazy. První balíčky budou rozesílány v srpnu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762