Tento UI pes připraví budoucí páníčky na život se psem

Pořídit si psa do domácnosti je velký závazek pro každého a neexistuje žádný způsob, jak si to předem vyzkoušet. Proto se to kreativní agentura API.AI rozhodla změnit. Lola je pes s umělou inteligencí fungující jako akustický simulátor, který navodí u vás pocit, že máte kolem sebe psa. Lola ale má podobu Google Home.

Aplikace využívá funkci API.AI a na rozdíl od různých aplikací, které vám posílají zprávy, co zrovna váš virtuální pes dělá, tak Lola je mluvící pes. Během celého dne vypráví nejpodivnější věci, které pes běžně dělá.

To se však netýká jen štěkání. Samozřejmě že pes čůrá nebo kálí na koberec. Dále vám Lola řekne, zda se pohybuje v kruhu nebo honí na zahradě motýla. Lola v současné době podporuje organizaci Dallas Pets Alive, která pomáhá psům bez domova najít nové páníčky.

Projekt je dílem Victora Vetancourta společně s obchodním partnerem Leirem Rivasem. Vetancourt je přidruženým kreativním ředitelem společnosti Dieste. Společně s Rivasem dali Lole život napsáním všech scénářů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762