Na hudebních festivalech můžete nyní pít přímo z vašeho batohu

Už žádné čekání ve frontách, už se nemusíte bát, že přijdete o místo v první řadě. Pikpäk je ekologické řešení problémů s neustálým chozením pro pivo během hudebního festivalu.

Magdalena Huber je absolventkou univerzity Kingston a získala první místo v soutěži Dieline Packaging Design Awards v kategorii Student za batoh Pikpäk. Tento batoh z tetrapacku je opětovně uzavíratelný a recyklovatelný, což znamená, že doplňování nápojů na festivalech již nebude problémem a ani s likvidací batohu. Pikpäk je lehký a snadno se nosí pomocí šňůrek připevněných na ramena. Magdalena Huber využila minimalistický styl, aby batoh dostal unisexový design. Název Pikpäk pochází ze švédského slova “Med pick och pack”, což znamená zabalení všech důležitých položek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762