Heineken uvařil personalizované pivo pro turisty chystající se do Amsterdamu

Společnost Heineken zapojila do své nové kampaně data o cestování. Zaměřili se na turisty, kteří se chystají přijet do Amsterdamu a nabídnout jim personalizované pivo. Heineken totiž bojuje s rostoucí konkurencí malých pivovarů, tak spojili síly s agenturou DDB & Tribal Amsterdam, aby Heineken lidem připomněl, že to oni jsou originálním pivem pocházejícím z Amsterdamu.

Cílovou skupinou jsou samozřejmě mladí muži z vybraných klíčových trzích, které oslovili prostřednictvím retargetingové bannerové kampaně. Jakmile se zapojili, tak jejich jméno a letové údaje byly použity k vytvoření individuálního piva, které bylo pro ně připraveno v den jejich příjezdu. Jelikož se pivo vaří 28 dní, tak mezitím turisti dostávali různé tipy na lokace a v rámci reakcí uživatelů se tyto tipy promítly do obalu s mapou města, do které bylo personalizované pivo zabaleno. Více najdete ve videu níže:

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762