Kompostovatelný sáček na svačiny pomáhá zredukovat množství plastového odpadu

Až budete příště připravovat svačinu do práce nebo školy, tak nemusíte mít pocit viny, že ničíte životní prostředí. LunchSkins nabízí 100% recyklovatelné a kompostovatelné tašky na svačiny, které jsou na rozdíl od plastových protějšků šetrné k životnímu prostředí.

Představte si, kolik plastových sáčků se denně používá na balení svačin. To všechno jde z velké části na skládku. Proto se skupina maminek zvaná 3greenmoms rozhodla navrhnout a vyrobit LunchSkins, aby snížily množství odpadu tím, že lidé přejdou na papírové sáčky.

LunchSkins není však obyčejný papírový sáček. Má několik vylepšení. Lepící páska dokáže utěsnit sáček a udržet tak jídlo čerstvé a v bezpečí. Papírové sáčky jsou opětovně použitelné, takže je můžete používat kolikrát chcete. Navíc tento sáček je schválen FDA, protože neobsahuje plasty, lepek, sóju, chlór nebo BPA. Je také odolný vůči mastnotám, takže jej opravdu můžete používat dlouho.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762