Robot, který nabízí personalizovanou výuku pro děti

Britská technologická společnost Arrow Electronics vytvořila interaktivního učebního robota s názvem Woogie. Jedná se o robota vybaveného umělou inteligencí, který personalizuje učení pro děti tak, že zaznamenává reakce na vtipy, hádanky, odpovědi na otázky a také výsledky z edukačních her.
Knihovna Woogieho je nastavena tak, aby obsahovala odpovědi na specifické vzdělávání a všeobecné odpovědi na téměř jakoukoli otázku, kterou by mohlo dítě položit během výuky. Rodiče po celou dobu mají přehled nad tím, kam se dítě posunulo.

Woogie není vybaven žádnou LCD obrazovkou, protože společnost v rámci studií zjistila, že pro děti je učení obtížnější, když dostávají k tématu příliš mnoho informací najednou. V tuto chvíli se firma snaží získat peníze na projekt přes Indiegogo.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762