Netflix umožní divákům vybírat alternativní konce seriálů

Pokud nemáte v lásce šťastné konce, tak Netflix přemýšlí o tom, že vás nechá vybrat osud vašich oblíbených televizních postav.
Společnost, která stojí za televizními seriály jako je House of Cards nebo Orange is the new black, říká, že pracuje na technologii, která by umožnila uživatelům Netflixu vybrat si alternativní konce stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači.
Ředitel společnosti Netflix, Reed Hastings, to sdělil novinářům. Dodal také, že technologie by mohla vést k rozvinutým příběhům, které by se natočily s herci, aby si diváci mohli rozhodnout, co se stane dál.
Je to v podstatě stejné, jako tomu bylo kdysi u knížek. Netflix to nejdříve vyzkouší na jednom dětském pořadu. Pokud se formát ukáže jako úspěšný, tak zváží uvedení mechanismu do obsahu pro dospělé.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762