Náplasti od Nike posílají vzkaz příliš starostlivým rodičům

V rámci oslav Dne dětí v Číně se společnost Nike a reklamní agentura Wieden & Kennedy spojily, aby vytvořily zábavné náplasti, které slouží k ochraně, uzdravení a vyprávění příběhu. Náplasti fungují jako kreslený proužek, využívající zářivé a akční obrázky. Tyto komiksy obsahují animované postavičky, které hrají různé sporty, při kterých se zraní, ale znovu se postaví na nohy.

Série náplastí „Badge of Honor“ (náplast cti) se skládá ze čtyř balení, v nichž je 14 náplastí. Ty jsou spojeny do dlouhé řady a rozvíjí se jako komiks. Kromě povzbuzování dětí, aby se bavily a šly do všeho naplno, se náplasti snaží rodičům sdělit zprávu, že je občas dobré nechat své děti riskovat a zkoumat.

Náplasti byly propagovány populárními čínskými sportovci, jako je například tenisová hvězda Li Na. Náplasti jsou navíc k dostání zdarma v místních prodejnách Nike.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762