Složte si své papírové modely ikonických budov Franka Lloyda Wrighta

Frank Lloyd Wright, který zemřel v roce 1959, by letos oslavit své 150. narozeniny. Pro tuto příležitost navrhl designér a umělec navrhující kirigami skládačky, Marc Hagan-Guirey, speciální knihu pro Wrightovi fanoušky, aby si mohli postavit papírové modely tohoto slavného amerického architekta.

Kniha Frank Lloyd Wright Paper Models obsahuje 14 šablon Wrightových návrhů, včetně muzea Guggenheim a Robie House. Najdete zde návod krok za krokem, včetně fotografií a výkresů, jak postavit každý model. Kromě knihy budete potřebovat speciální nůž, řezací mapu a Pokyny krok za krokem, které zahrnují fotografie a výkresy, ukazují, jak vytvořit každý model. Vedle knihy také potřebujete řemeslný nůž a řezací mapu, která není součástí.

V Evropě bude kniha vydána 19. června.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762