Náramek, který vám pomáhá zvládat stres

Poslední dobou se objevují wearables na monitorování téměř všech aktivit. Což vás může uvést do stresu, když se za něčím honíte. Naštěstí i na to je tu další wearables.

TouchPoints je náramek, který využívá nízké úrovně vibrací na obě zápěstí, čímž se zvyšuje vaše soustředění a snižuje stres. Podle společnosti jsou náramky vybavené technologií BLAST (bilaterální hmatová stimulace), která pomocí vibrací mění reakci těla na stres a umožňuje tak lidem fungovat s jasnou a kliknou myslí. Firma TouchPoints tvrdí, že náramek pomáhá lidem s problémy a poruchami od každodenního stresu, posttraumatickou stresovou poruchou, nespavostí až po autismus. Základní balení se dvěma náramky stojí 135, ale v tuto chvíli jsou vyprodány veškeré zásoby. Tak se snad brzy objeví nové náramky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762