Vyměňte všechny vaše karty za univerzální kreditní kartu

Pro ty, kteří mají v peněženkách příliš velké množství karet, je tady řešení. Je jím nová kreditní karta „Fuze Card“, která slibuje uvolnění našich narvaných peněženek. Na jedné kartě můžete mít dárkové karty, věrnostní karty, kreditní i debetní karty, členské karty v tělocvičnách apod. Je snadné ztratit jejich přehled a vyznat se v nich. Proto startup BrilliantTS sází na svou kartu s technologií, která umožňuje uložit záznamy až 30 karet do jednoho šifrovaného čipu.

Karta má v sobě baterii, která vydrží měsíc a je dodávána s přenosnou power-bankou, která ji v případě potřeby nabije. Baterie je potřeba k napájení elektronického papíru o průměru 0,03 mm, který na svém displeji zobrazuje právě vybranou kartu, jenž jste si dovnitř uložili. Do karty můžete nahrát cokoliv s čárovým kódem, EMV čipem, technologií NFC, nebo magnetickým proužkem.

Karta je navíc spárovaná s mobilní aplikaci, aby zajistila dostatečnou úroveň zabezpečení. Karta se uzamkne, když se od ní vzdálíte. V případě ztráty lze na dálku smazat veškeré údaje na kartě. Navíc si můžete nastavit, aby vás aplikace upozornila, pokud si kartu zapomenete doma. Vychytávkou je možnost sledování karty, pokud ji někdo ukradne nebo někde zanechá.

V současné době můžete kartu získat přes crowdfundingovou stránku Indiegogo, kde momentálně vybrala přes milion dolarů. Zde je možné si kartu pořídit do 22. června za minimální částku 89 dolarů. Odhadovaná doba doručení karty novým majitelům je září 2017.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762