Virtuální autoškola, která edukuje mladistvé prostřednictvím VR

Řídit se naučíte jen za pochodu v autě a proto občas dojde k drobným nehodám, kdy auto například odřete. Aby se minimalizovaly škody v reálním světě, tak vznikl program, který začínající řidiče edukuje ve virtuální realitě. Aceable je online autoškola, která se zaměřuje na dospívající děti a učí je prostřednictvím virtuální reality.

Obsah je k dispozici v aplikacích iOS a Android. Nicméně společnost vytvořila i 3 videa pro YouTube, která využívají 360 stupňový pohled, aby diváky poučila o tom, jak dávat přednost v jízdě. Vaším spolujezdcem je přátelský robot.

Společnost se snaží o získání licence v mnoha státech v Americe, ale v tuto chvíli je dostupná jen v Nevadě, Ohiu, Floridě, Illinois, Kalifornii a Texasu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762