Veřejná knihovna v New Yorku nabízí cestujícím v metru čtení zdarma

Když mají lidé před sebou dlouhou cestu metrem, tak většinou lidé tráví čas na mobilu. Proto New York Public Library doufá, že zabaví lidi knihami, které nabízí zdarma ke stažení prostřednictvím její aplikace SimplyE.

Kampaň Subway Library poběží po dobu šesti týdnů v pěti městských částí New Yorku. Uživatelé se mohou připojit pomocí sítě TransitWireless Wi-Fi na jakékoliv stanici MTA, která je přesměruje na webové stránky knihovny. Tam si mohou čtenáři vybrat z výňatků z populárních knih, vybraných povídek a dalších textů. Každý text také doprovází čas, jak dlouho přibližně potrvá čtení, takže si uživatelé mohou vybrat, co se jim nejlépe hodí. Kromě toho budou kabiny metra polepeny tak, aby to uvnitř vypadalo jako v knihovně. V Praze se s něčím takovým asi nesetkáme, když operátoři doposud nezajistili internet v metru.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762