Na letišti Charles De Gaulle budou roboti parkovat auta cestujících

Poslední věc, kterou při pozdním příjezdu na letiště potřebujete, je uvíznout na parkovišti a hledat místo k parkování. Ale naštěstí je tu parkovací robot Stan, který na sebe převezme toto břemeno. Pro letiště Charles de Gaulle v Paříži byl společností Stanley Robotics navržen a vyroben robot, který přináší snadnější parkování. Řidičům stačí, aby ho zaparkovali v parkovací garáži, potvrdili svoji rezervaci a robot Stan se postará o zbytek. Systém se sesynchronizuje s podrobnostmi vašeho letu, takže je následně váš vůz připraven i v době vašeho příletu.

Velkou výhodou tohoto robota je, že dokáže auta zaparkovat blíže k sobě (nepotřebuje otevírat dveře vozu), takže tím lze zvýšit kapacitu parkoviště až o 50 procent!

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762