Najděte ideální běžecké boty pomocí reklamy v časopise

U běhu, stejně jako u většiny ostatních sportů, je klíčové mít správné vybavení. Bohužel většina běžců má špatný typ běžeckých bot nebo jejich velikost. Kvůli tomu se mohou zranit. ASICS se rozhodla pomoc běžcům všech úrovní prostřednictvím reklamy v časopise.

Jedná se o inzerát, který používá termochromní inkoust, který reaguje na lidské teplo. Stačí tak chvíli stát na rozloženém časopise, dokud se nezobrazí stopa. Pak stačí výsledek porovnat se třemi příklady zobrazenými v pravé části inzerátu a víte, která běžecká obuv je pro vás ideální.

Reklama je spíše určená pro začínající běžce, protože zkušenější běžci již pravděpodobně vynaložili úsilí, aby získali speciálně vybavenou obuv. Každopádně je to zajímavý způsob, jak zaujmout a potenciálně prodat lidem boty, kteří se rozhodli začít běhat.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762