Aplikace, která pomáhá lidem na volné noze, aby dostali zaplaceno včas

Když jste na volné noze, tak je občas těžké dostat zaplaceno včas, když většinou posíláte faktury e-mailem. Felix je aplikace, která usiluje o to, aby lidé na volné noze získali rychle peníze za svoji odvedenou práci. Jedná se o jednoduchý princip. Lidé na volné noze uzavřou smlouvu se svými zaměstnavateli, aby byli automaticky vypláceni v okamžiku, kdy prostřednictvím aplikace předloží fakturu. Pak už musí jen zaznamenávat své hodiny, aby dostali svou výplatu. Zaměstnavatelé mají 48 hodin na podání stížnosti, pokud se jim něco nezdá při dodávání práce. Za tuto službu si autoři aplikace účtují přibližně 4 % z celkové částky na faktuře jako poplatek za zpracování.

Spoluzakladatel David Phelps věří, ž aplikace povede k diskuzi, jak pomoci lidem na volné noze lépe vykonávat práci, když budou dostávat včas zaplaceno a nebudou muset řešit zbytečné věci navíc.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762