Interaktivní tapeta, která skrývá pohádky pro děti

Francouzský maloobchodní prodejce Castorama začal prodávat interaktivní tapetu, kterou můžete naskenovat pomocí tabletu nebo telefonu, a stáhne se vám příběh postavený na postavičkách, jenž jsou na zdi. Tapety byly navrženy reklamní agenturou TBWA Paris a tyto „Magic Wallpaper“ obsahují 10 originálních postaviček, které můžete mezi sebou kombinovat. Díky tomu může pokaždé vzniknout úplně jiný příběh.

Spárování probíhá pomocí aplikace, která nabízí způsoby čtení. Buď zvuková verze s vypravěčem, nebo textový režim, který u některých slov přehrává zvukové efekty. Každý příběh trvá přibližně 5 minut a aplikace funguje i letovém režimu, takže vás nebudou rušit notifikace. Samozřejmostí je i noční režim se sníženým jasem displeje.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762