Facebook chystá vlastní televizní seriály

Zábavu už nepřináší jen klasická televize v obývacích pokojích nebo kabelovky. Na trůn zábavy usedají teď streamovací stránky jako jsou Netflix, Hulu či Amazon, které začaly vytvářet i svoji vlastní tvorbu. Facebook doufá, že se jim podaří naskočit na tento rozjetý vlak a vytvoří si vlastní brand originálních televizních seriálů.

Facebook se v současné době snaží vytvořit profesionálně vyprodukované televizní pořady. Má za cíl natáčet krátké seriály o délce 5-10 minut, ale také samozřejmě dlouhometrážní seriály. Vzhledem k tomu, že společnost uspěla s několika funkcemi v rámci svých videí, tak je chce využít ke zveřejňování vlastního obsahu.

Aby byl Facebook konkurenceschopný, tak nyní přijímá lidi ze zábavního průmyslu. Doufá, že tím získají seriály rovnající se kvalitě seriálům „House of Cards“ nebo „Orange is New Black“.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762