Dívejte se skrz zdi pomocí zařízení na telefon

Walabot DIY je zařízení, které stačí připojit k vašemu telefonu a následně vidíte skrz stěnu. Zařízení pochází od firmy Vayyar zaměřující se na 3D zobrazování a v tuto chvíli je dostupné pouze pro chytré telefony běžící na Androidu (iOS je v současné době ve vývoji). Funguje tak, že vysílá rádiové vlny, které umožní najít dráty, potrubí a dokonce živé tvory jako jsou myši. Sice je na trhu spoustu podobných zařízení, ale Walatbot DIY využívá software, který se snaží rozeznat, co se za zdí nachází a ukázat vám surový obraz jeho tvaru.

Zařízení dokáže detekovat objekty v hloubce až čtyři centimetry a poradí si jak s různým materiálem zdiva. Firma má v nabídce také pokročilejší verzi zařízení, které dokonce dokáže sledovat lidi skrz stěnu. Walabot DIY se nyní prodává v akci za 99 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762