Plně modulární brýle, které budou sedět k vašemu outfitu

Pod neobvyklým názvem NOGS najdete sadu plně modulárních slunečních brýlí, které si můžete přizpůsobit vašemu outfitu. Brýle jsou dodávány v krabicích s vyměnitelnými prvky – barva obrouček, rámu a odstín čoček. Jejich skládání je jednoduché. Podle zakladatele Laurenta Albouye chce značka změnit způsob, jakým lidé vnímají brýle. Berou je totiž za nákladnou záležitost, takže si nemohou dovolit mít více brýlí. NOGS chce udělat z brýlí módní záležitost, se kterou můžete ukázat svůj tvůrčí projev.

Brýle jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů – rámy Nylon TR90, které jsou odolné proti poškrábání, odolné čočky blokující UVA/UVB. Momentálně jsou brýle dostupné ve vybraných prodejnách v některých evropských městech – Paříž, Brusel, Barcelona, Atény, ale společnost vstoupila na Indiegoogo, aby se mohli rozšířit celosvětově.

Základní krabice se dvěma rámy nabízí více než 30 kombinací, zatímco krabice se čtyřmi rámy nabízí více než 1000 kombinací, takže se nemůže stát, že byste nedokázali sladit s vaším šatníkem. Brýle mají tradiční záruku 2 roky.
Pokud si tyto brýle chcete pořídit, tak nyní můžete ve výhodné akci koupit balení se čtyřmi rámy za 130 dolarů. Balení se dvěma rámy jsou za 80 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762