Relaxujte se svým domácím mazlíčkem a popíjejte společně víno

Máte domácího mazlíčka a občas doma pijete sami? Tak nyní může být vaše kočka partnerem, se kterým si můžete připít, protože přichází šampaňské pro kočky!

Už nemusíte chodit do baru nebo volat vašim (lidským) přátelům, aby vám dělali u pití společnost. Apollo Peak je první značkou, která zahájila prodej kočičích vín. V jejich nabídce najdete nyní například Pinot Meow, který je vyrobený z přírodních ingrediencí jako je voda, organická červená řepa, mořská sůl a šanta kočičí. Pokud vaší kočce nebude chutnat Pinot Meow, tak můžete zkusit Meowmosa (Mňaumóza), Catbernet (kočkobernet), Meowtini (mňautini), Moscato (Muškočkát) nebo White Kittendel (bílý čičindel).

Po Apollo Peak se začaly objevovat další značky prodávající kočičí vína. Nejnovější je Pet Winery. Ti nabízí kočičí vína s různými příchutěmi jako jsou Purrgundy, Meowsling a Cat-Tini. Pet Winery také nabízí první šampaňské pro kočky – Meow & Chandon.

Pokud máte náhodou psa, tak obě značky mají ve své nabídce i výběr vín pro psy, takže nyní můžete krásně doma relaxovat se svým domácím mazlíčkem a společně popíjet víno.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762