Balení sušenek, které se může přeměnit v servírovací podnos

Studentky Emma Waleij, Hanna Simu, Alma Lindström a Maja Ahlund z Mid Sweden University navrhly balení na sušenky, které vychází z tvaru šestiúhelníku a dá se rozložit na více částí. Nese název SAIKAI, což se dá přeložit jako „do příště.“

Skupinka studentek přišla s designem balení japonských sušenek senbei, které by mělo představit zboží švédským zákazníkům. Krabice je rozdělená do tří částí, kdy každá z nich má jinou příchuť. Způsob rozložení balení navrhly holky tak, aby se sušenky staly ideálním pokrmem na večírky. Současně s balením na sušenky navrhly podobné balení pro zelený čaj. Studentky vyrobily prototypy vlastnoručně a vizuálně se inspirovaly vzory, které představují hory, proudící potoky a pole na pěstování čaje či rýže.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762