Proměňte barvy z reálného světa do palety barev Pantone

Designéři radujte se, přichází aplikace Cone! Tuto aplikaci pro iOS navrhl Kushagra Agarwal a umožňuje uživatelům určit konkrétní Pantone barvy z reálných scenérií. Jak? Aplikace v reálném čase identifikuje tyto barvy a poté poskytne hexadecimální kód barvy pro webové a grafické potřeby designérů, čím  údaje  která umožňuje uživatelům identifikovat barvy Pantone z reálných životních scén. Jak? Aplikace identifikuje tyto barvy v reálném čase a poté poskytuje hexadecimální barvy pro webové a grafické designéry. Tím můžete změnit dechberoucí barvy krajiny či scenérií do použitelných barevných palet v rámci vašeho grafického návrhu.

Uživatelé mohou scénu vyfotit a vybrat libovolné místo k určení barvy. Designér Agarwal je totiž ve skutečnosti barvoslepý, takže aplikace mu hodně zjednodušuje život. Původně totiž musel důvěřovat datům z kamery. Aplikaci samozřejmě dělal za pomoci přátel s normálním viděním, aby nedošlo k chybě. Aplikace je nyní k mání za 59 Kč.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762