Noah Brier – Nová éra marketingu a technologií

Ve světě, kde se neustále rozvíjí trh a potenciální zákazníci, přichází spoustu příležitostí ale také i odpovědnosti pracovníků v oblasti marketingu. V následujících řádcích najdete několik zajímavých postřehů o marketingu a vedení společnosti, o které se podělil Noah Brier, což je spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Percolate. Tato společnost nabízí platformu, která firmám pomáhá najít positioning jejich produktů a služeb.

  1. Značky znamenají důvěru. Ačkoli může být „značka“ nadužívaným termínem, tak je to klíč k tomu, aby spotřebitele uvěřili v daný produkt či službě společnosti a zůstali jí věrní. To co značka skutečně dělá, vám umožňuje prodávat výrobky jako prémiové zboží. To znamená, že pokud společnost věří v produkt nebo službu, kterou prodává, pak je to nejjednodušší způsob, jak upevnit důvěru spotřebitelů.

 

  1. Strategie je základ. Nemůže se jednat o striktně daný plán. Správná rozhodnutí samozřejmě vedou k úspěchu společnosti. Strategie je způsob, který vám pomůže dělat správná rozhodnutí. V podstatě struktura pro rozhodování. Cílem strategie není stanovit pevný plán do budoucna, ale spíš základem k učinění všech rozhodnutí, které přijdou v budoucnu.

 

  1. Technologie by se měly starat o malé záležitosti. I když existuje přesvědčení, že počítače mohou nějakým způsobem produkovat tvůrčí práci, která rezonuje s lidmi, tak s tím Brier nesouhlasí. Místo toho se domnívá, že software by měl být používán, aby se staral o méně strategické věci, aby existovalo více příležitostí ze strany kreativní práce.

 

  1. Budování kreativity přichází zezdola nahoru. Kreativita je jako originalita bez zábran. Pravidla se musí vyvíjet, jinak firmy nepřežijí. Úspěch je neustálý proces analýzy a zdokonalování pravidel v každé firmě.

Úspěch firmy tkví v tom, zda zůstane inovativní a bude přicházet s novými věcmi na konkurenčním trhu. Což je podstata firmy Pecolate, která firmám pomáhá, aby mohli udělat krok dál a ukázali světu, čeho může jejich firma dosáhnout.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762